Zobrazeno 1-20 z 44 | Dalších 20
Ukázkový obrázek z galerie

Akce odborné praxe studentů druhého ročníku - Kamil Zelenka a jeho fotbalový turnaj v Edenu.

Vánoční gymnastika dětí na Žižkově, akce odborné praxe studentů druhého ročníku.

Mikulášské atletické závody v hale Otakara Jandery pro splečnost DICRE pracující s mentálně postiženými.

[43 obrázků]
TOP 10 v roce 2012

Běžecký závod Palestra Kbelská 10 byl vyhlášen mezi 10 nejlepšími běžeckými závody za rok 2012. Vyhlášení proběhlo 6. prosince v hotelu Prahu spolu s oceněním nejlepších běžců.

Fotbalový turnaj 8 družstev, ve kterém tým Palestry složený ze studentů třetího ročníku získal druhé místo, když prohrál až v penaltovém rozstřelu po nerozhodném finále.

Sportovní hry pro předškolní děti ve spolupráci se Sokolem Kyje.

Organizace seniorských sportovních her pro Sokol Kyje.

Pražský závod ze serie Run Tour České pojišťovny, Palestra zajišťovala masáže pro závodníky.

Tradiční cyklistický závod Nova Author cup v Jizerských horách, kde studenti Palestry zajišťují masáže pro závodníky.

Adaptační kurzy pro studenty prvních ročníků středních škol v Mostě 2. - 5. října.

[14 obrázků]
Stavba nafukovací haly

Stavba nafukovací haly v hotelu STEP 30. září.

MČR v silničním běhu, tradiční závod z Běchovic na Pražačku 30. září. Masáže před závodem.

[50 obrázků]
Adaptační kurz pro ZŠ

Adaptační kurz pro ZŠ 18. - 20. září.

Kurz pobytu v přírodě druhého ročníku v Nových Hradech od 9. do 13. září.

[38 obrázků]
Mattoni Grand Prix

Mattoni GP 8. září - večerní běh Prahou ze série závodů PIM. Studenti Palestry připravují závod a zajišťují masáže pro dobíhající závodníky.

Seznamovací kurz nového prvního ročníku ve školním roce 2012/2013 ve Zlaté Koruně od 2. do 6. září.

Masáže pro účastníky tradičního 1/2maratonu v Miřejovicích 28. července.

[96 obrázků]
24hodin Le Mans

24hodinový in line maraton v Le Mans. Michal Nepovím, který učí na Palestře sportovní hry byl vedoucím týmu Winjay ISC, který dojel na druhém místě. Studenti Palestry byli součástí supportu pro závodníky.

Slavnostní předání diplomů absolventům v kongresovém sále Masarykových kolejí v Dejvicích 22. června.

[15 obrázků]
Bike Prague - 16. června

Nový cyklistický závod Bike Prague se startem a cílem u obchodního centra Butovice. Studenti Palestry zajišťovali masáže pro závodníky.